Appartement
Beschikbaar
Cesar Franckstraat 62
7604 JG Almelo
- 85 m2
- 2
- 1
Koopsom: € 275.000,- Kosten koper
Vraagprijs: € 200.000,- Kosten koper
Beschrijving
Stap in de wereld van comfortabel wonen met dit prachtige 3-kamerappartement dat een perfecte start biedt voor jou als nieuwkomer op de woningmarkt! Gelegen op de eerste etage van een goed onderhouden complex, geniet je hier van een eigentijdse levensstijl in een gewilde buurt – welkom in “De Grundel”.
Dit appartement biedt niet alleen een plek om te wonen, maar een plek om te leven. Stap binnen via de algemene gesloten entree met moderne intercominstallatie en voel je meteen thuis. Met twee ruime slaapkamers is er voldoende ruimte voor jou en je plannen. Het ochtendzonnetje begroet je op het ene balkon terwijl je ’s avonds tot rust komt op het andere balkon, met uitzicht over een groene omgeving.
Indeling:
Algemene gesloten entree met brievenbussen, intercominstallatie, trapopgang naar de appartementen en eigen fietsenbergingen.
Eerste woonlaag:
Via de entree kom je in de hal met garderobe, kleine bergruimte en toiletruimte. Er zijn 2 slaapkamers waarvan 1 voorzien van balkon, een ruime lichte woonkamer en een moderne keuken voorzien van een gaskookplaat, afzuigschouw, combimagnetron en koelkast. De badkamer is eveneens modern uitgevoerd en deze beschikt over een douche, wastafelmeubel en een wasmachineaansluiting. Daarnaast beschikt het appartement over een ochtend- en een avondbalkon.
Bijzonderheden:
• Woonoppervlakte: 73 m²;
• Inhoud: 241 m³;
• Bouwjaar: 1986;
• Ruim 3-kamerappartement;
• Nette afwerking, uitstekend onderhouden;
• Heerlijk lichte woonkamer;
• Moderne keuken voorzien van alle benodigheden;
• 2 Slaapkamers;
• 2 Zonnige balkons met een mooi vrij uitzicht;
• Inpandige berging;
• Nieuwe HR-beglazing uit 2017;
• Gelegen nabij het centrum van Hengelo;
• Servicekosten: € 155,- per maand.
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
5.560
5.820
41.544
40.767
1.3 per huishouden
€ 324.423,-
Wij staan je graag bij gedurende het hele aankoopproces van je nieuwe huis en geven je de extra persoonlijke aandacht die jij verdient!
1
Wil je dit huis graag fysiek bekijken? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.
2
Tijdens de bezichtiging kun je al jouw vragen over het huis stellen aan de makelaar, zodat je daarna een weloverwogen keuze kunt maken.
3
Zie jij jezelf hier al wonen? Breng dan een bod uit op het huis.
4
Word je bod geaccepteerd, dan ga je - nadat de bedenktijd verstreken is - de hypotheek regelen.
5
Zodra de hypotheek akkoord is word je op de hoogte gebracht van het goede nieuws en ben je klaar om naar de notaris te gaan.
6
Bij de notaris onderteken je alle belangrijke documenten en daarna vindt de sleuteloverdracht plaats. Het verhuizen kan beginnen!
U kunt onze brochure van dit object ook download en zo alles eens rustig op uw gemak doorlezen en bekijken. Vul hieronder uw e-mailadres in en klik op de button zodat het downloaden kan starten.
Appartement
Beschikbaar
7604 JG Almelo
Koopsom: € 275.000,- Kosten koper
Woonhuis
Beschikbaar
7609 RN Almelo
Vraagprijs: € 400.000,- Kosten koper