
Woonhuis
Beschikbaar
Atletenstraat 55
7535 AS Enschede
- 150 m2
- 4
- 1
Vraagprijs: € 450.000,- Kosten koper
: € 1.295,- Per maand
Beschrijving
Aan de Haaksbergerstraat gelegen karakteristieke woning en nabij vele voorzieningen alsmede op korte afstand van de stad. Het is een sfeervolle en compleet ingerichte helft van dubbel woonhuis met een zonnige tuin met achterom.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, doorgang naar de mooie ruime en lichte woonkamer. Gave suite deuren met daarachter de luxe keuken welke is voorzien van allerhande inbouwapparatuur. Achter portaal met de toiletruimte en de bijkeuken met de was/droog aansluiting. Vanuit de woonkamer is de trapopgang bereikbaar.
Eerste verdieping:
Ruime overloop, twee slaapkamers en een luxe badkamer met een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Overloop, twee slaapkamers.
Bijzonderheden huur:
– Het woonhuis is niet bestemd voor studenten bewoning;
– Aanvaarding kan per direct;
– Het woonhuis wordt gemeubileerd aangeboden;
– Huisdieren zijn niet toegestaan;
– Maximale huurperiode bedraagt 9 maanden;
– Huurder dient een waarborgsom af te geven van eenmaal de maandhuur;
– De huurprijs is exclusief gas/water/elektra;
– De huurprijs is exclusief levering van diensten zoals internet of televisie.
Voorwaarden huur:
Om in aanmerking te komen voor deze woning dient u een bruto maandinkomen (uit vast dienstverband, exclusief toeslagen, tantièmes en vakantiegeld) te overleggen van € 3.000,-. Een eventueel tweede inkomen wordt hierbij voor de helft meegerekend. Eventuele betalingsverplichtingen (zoals alimentatie, persoonlijke leningen e.d.) worden op het inkomen in mindering gebracht. Extra inkomen uit overwerk wordt alleen meegerekend indien dit beroepsmatig is en structureel onderdeel uitmaakt van het jaarinkomen.
Wanneer er sprake is van opbrengst uit verkoop eigen woning, dient een kopie van de jaaropgave van de hypotheek en een kopie van de koopovereenkomst bijgevoegd te worden.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
7.510
7.120
82.272
78.368
0.9 per huishouden
€ 331.510,-
Wij staan je graag bij gedurende het hele aankoopproces van je nieuwe huis en geven je de extra persoonlijke aandacht die jij verdient!
1
Wil je dit huis graag fysiek bekijken? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.
2
Tijdens de bezichtiging kun je al jouw vragen over het huis stellen aan de makelaar, zodat je daarna een weloverwogen keuze kunt maken.
3
Zie jij jezelf hier al wonen? Breng dan een bod uit op het huis.
4
Word je bod geaccepteerd, dan ga je - nadat de bedenktijd verstreken is - de hypotheek regelen.
5
Zodra de hypotheek akkoord is word je op de hoogte gebracht van het goede nieuws en ben je klaar om naar de notaris te gaan.
6
Bij de notaris onderteken je alle belangrijke documenten en daarna vindt de sleuteloverdracht plaats. Het verhuizen kan beginnen!
Woonhuis
Beschikbaar
7535 AS Enschede
Vraagprijs: € 450.000,- Kosten koper