
Woonhuis
Beschikbaar
De Gasperilaan 145
7007 MV Doetinchem
- 117 m2
- 3
- 1
Vraagprijs: € 300.000,- Kosten koper
Beschrijving
Bent u op zoek naar een 3-kamerappartement met eigen parkeerplaats, nabij het centrum van Doetinchem? Dan is dit appartement absoluut het bezoeken waard!
Het appartement bevindt zich in een modern en goed onderhouden appartementengebouw. U beschikt o.a. over twee keurige slaapkamers, een lichte woonkamer, een open keuken, een ten zuidoosten gelegen balkon, een bergruimte en een net afgewerkte badkamer. Ideaal is ook de eigen parkeerplaats in de parkeerkelder! Het gehele appartement is keurig afgewerkt met een laminaatvloer die drempelloos is doorgelegd, hoge witte plinten en glasvliesbehang op de wanden.
Wilt u dit centraal gelegen appartement bezichtigen? Maak dan gerust een afspraak, wij leiden u graag rond!
Het appartement is gelegen op de derde etage van appartementencomplex “De Hofstee” en is zowel per lift als per trap bereikbaar. De VvE wordt professioneel beheerd en bestuurd en is financieel gezond. Dit is terug te zien in de algemene ruimten, zoals de parkeergarage, de lift en het trappenhuis, die er allen keurig verzorgd bij liggen.
Het appartementencomplex is gebouwd in 2000 en bij de bouw uiteraard volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing (HR glas), hetgeen resulteert in een hoge mate van wooncomfort en een groen energielabel A. Dit staat garant voor lage maandelijkse energielasten. Ook is er een collectieve waterontharder in het gebouw aanwezig.
Het buitenonderhoud wordt allemaal via de VvE geregeld, dus hier heeft u zelf geen omkijken naar. De maandelijkse servicekosten die hiervoor staan bedragen ca. € 181,59.
Het appartementencomplex is gelegen aan de rand van het stadscentrum van Doetinchem. Hier kunt u terecht voor alle stadse voorzieningen als winkels, leuke horecagelegenheden, theater en de bioscoop. Scholen, sportaccommodaties, supermarkten en het openbaar vervoer liggen in de directe omgeving en de A18 is binnen enkele minuten rijden te bereiken. Voor een wandeling in de natuur biedt de omgeving van Doetinchem diverse opties: van bos tot uitgestrekte velden en landerijen!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Beveiligde entree met bellentableau / videofooninstallatie, centrale hal met postbussen en toegang tot de lift naar de verdiepingen en het souterrain.
Appartement (3e etage):
Via de hal heeft u toegang tot alle leefvertrekken. Bij binnenkomst van de woonkamer vallen direct twee zaken op: de ruimtelijkheid en de aangename lichtinval. Dankzij de grote raampartijen en het balkon ontvangt de woonkamer veel daglicht, wat ten goede komt aan de ambiance. Bovendien is er voldoende plek voor een riante zithoek en een grote eettafel. De grote raampartij een de voorzijde van de woonkamer is uitgerust met een elektrisch bedienbaar screen. Het op het zuidoosten gelegen balkon biedt u een heerlijke buitenruimte om van het zonnetje en het uitzicht te genieten. Ook de directe verbinding met de in U-vorm opgestelde keuken is zeer prettig. Hier beschikt u over de nodige keukenapparatuur, te weten een inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser en een quooker, alsmede inbouwkasten om uw serviesgoed en keukengerei op te bergen.
Vanuit de hal bereikt u de master bedroom en de tweede slaapkamer. Beide slaapkamers zijn goed bemeten en netjes afgewerkt. De tweede slaapkamer is momenteel in gebruik als studeer- en werkkamer, daar leent de ruimte zich uitstekend voor. Ook kan deze kamer prima dienst doen als slaap- of logeerkamer, meerdere invullingen zijn goed mogelijk. De geheel betegelde badkamer verkeert tevens in een goede staat en beschikt over een comfortabele inloopdouche, modern wastafelmeubel, designradiator en de aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger. Het toilet is separaat geplaatst en uitgerust met een fonteintje.
Souterrain:
Tot slot heeft u een bergruimte tot uw beschikking en een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder.
Bijzonderheden:
– Goed onderhouden 3-kamerappartement
– Aan de rand van het stadscentrum van Doetinchem
– Modern appartementengebouw (bouwjaar 2000)
– Bereikbaar via een lift
– Balkon op zuidoosten
– Parkeerplaats en berging in de parkeerkelder
– Servicekosten ca. € 181,59 per maand
– Collectieve waterontharder
2.300
2.335
29.375
29.820
1.2 per huishouden
€ 380.704,-
Wij staan je graag bij gedurende het hele aankoopproces van je nieuwe huis en geven je de extra persoonlijke aandacht die jij verdient!
1
Wil je dit huis graag fysiek bekijken? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.
2
Tijdens de bezichtiging kun je al jouw vragen over het huis stellen aan de makelaar, zodat je daarna een weloverwogen keuze kunt maken.
3
Zie jij jezelf hier al wonen? Breng dan een bod uit op het huis.
4
Word je bod geaccepteerd, dan ga je - nadat de bedenktijd verstreken is - de hypotheek regelen.
5
Zodra de hypotheek akkoord is word je op de hoogte gebracht van het goede nieuws en ben je klaar om naar de notaris te gaan.
6
Bij de notaris onderteken je alle belangrijke documenten en daarna vindt de sleuteloverdracht plaats. Het verhuizen kan beginnen!
U kunt onze brochure van dit object ook download en zo alles eens rustig op uw gemak doorlezen en bekijken. Vul hieronder uw e-mailadres in en klik op de button zodat het downloaden kan starten.
Woonhuis
Beschikbaar
7007 MV Doetinchem
Vraagprijs: € 300.000,- Kosten koper
Appartement
Beschikbaar
7001 DR Doetinchem
Vraagprijs: € 399.000,- Kosten koper