Appartement
Beschikbaar
Noorderwal 32 a
7241 BL Lochem
- 99 m2
- 2
- 1
- B
Vraagprijs: € 339.500,- Kosten koper
Vraagprijs: € 276.000,- Kosten koper
Beschrijving
De Akkers 17 te Diepenheim
Uitstekend onderhouden en goed geïsoleerde tussenwoning, gelegen in ’t Stedeke aan de rand van de bebouwde kom met de natuur als uw naaste buurman. Met een woonoppervlak van 83 m² en een perceeloppervlak van 155 m², biedt deze woning meer dan genoeg ruimte voor al je wensen en dromen.
De woning beschikt over een lichte woonkamer met open keuken een praktische bijkeuken op de begane grond. Boven zijn drie ruime slaapkamers die voldoende ruimte bieden voor een jong gezin of voor diegenen die een extra kamer nodig hebben voor werk, hobby’s of logees.
De privacyvolle tuin is de kers op de taart, een plek waar je in alle rust kunt genieten van de buitenlucht. De gunstige ligging op het zuidwesten, maakt het perfect voor zomerse barbecues of om gewoon lekker te ontsnappen met een goed boek. En het beste van alles? Deze woning is instapklaar.
De woning ligt aan de rand van de bebouwde kom, wat betekent dat je kunt genieten van de rust van een woonwijk, terwijl je toch dicht bij het centrum bent. Alle voorzieningen zijn op loopafstand, waardoor je alles binnen handbereik hebt.
Indeling
Begane grond: entree, hal met toilet, lichte woonkamer met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de achterzijde, open keuken met toegang tot de praktische bijkeuken waar de wasmachine, droger en bijvoorbeeld een extra vriezer kan staan. De zonnige tuin is bereikbaar vanuit de woonkamer en de bijkeuken.
Eerste verdieping: overloop met toegang tot de drie ruime slaapkamers op de eerste verdieping. In de badkamer is een douche, wastafel en tweede toilet aanwezig.
Tweede verdieping: middels vlizotrap bereikbare bergzolder.
Kenmerken
Bouwjaar: ca. 1986;
Perceeloppervlakte: ca. 155 m²;
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 83 m²;
Overige inpandige ruimte: ca. 9 m²;
Externe bergruimte: ca. 4 m²;
Inhoud woning: 327 m³;
Verwarming: middels CV-ketel;
Isolatie: volledig geïsoleerd;
Energielabel: C.
Vraagprijs: € 276.000,- k.k.
1.320
1.345
Onbekend
Onbekend
NAN per huishouden
Onbekend
Wij staan je graag bij gedurende het hele aankoopproces van je nieuwe huis en geven je de extra persoonlijke aandacht die jij verdient!
1
Wil je dit huis graag fysiek bekijken? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.
2
Tijdens de bezichtiging kun je al jouw vragen over het huis stellen aan de makelaar, zodat je daarna een weloverwogen keuze kunt maken.
3
Zie jij jezelf hier al wonen? Breng dan een bod uit op het huis.
4
Word je bod geaccepteerd, dan ga je - nadat de bedenktijd verstreken is - de hypotheek regelen.
5
Zodra de hypotheek akkoord is word je op de hoogte gebracht van het goede nieuws en ben je klaar om naar de notaris te gaan.
6
Bij de notaris onderteken je alle belangrijke documenten en daarna vindt de sleuteloverdracht plaats. Het verhuizen kan beginnen!
Appartement
Beschikbaar
7241 BL Lochem
Vraagprijs: € 339.500,- Kosten koper
Woonhuis
Beschikbaar
7271 CB Borculo
Vraagprijs: € 675.000,- Kosten koper