
Woonhuis
Beschikbaar
Jan Rijkenstraat 7
7425 HD Deventer
- 88 m2
- 3
- 1
Vraagprijs: € 289.000,- Kosten koper
Vraagprijs: € 185.000,- Kosten koper
Beschrijving
Comfortabel wonen in een appartement met twee slaapkamers en een balkon? Dat kan aan de Johannes Sinthenstraat 112. De woning ligt op de derde verdieping (bovenste woonlaag) en het appartementencomplex beschikt over zowel een trap als een lift. Je kijkt uit over de rotonde waar de Johannes van Vlotenlaan, Ceintuurbaan en Zwolseweg bij elkaar komen. Dat betekent dat je van alle gemakken voorzien bent, want diverse supermarkten, zorgfaciliteiten, het openbaar vervoer, scholen, de kerk en zelfs een mooi stukje natuur (Het Nieuwe Plantsoen) liggen letterlijk om de hoek. Op de begane grond (onder de appartementen) wandel je zo de Albert Heijn in. Dus ben je een ingrediënt vergeten, dan heb je dat snel opgelost.
Locatie
Ben je fit? Dan wandel je in twintig minuutjes naar het centrum van Deventer of fiets je er in 10 minuten naartoe. Hier tref je alles aan wat je zo prettig vindt aan leven in een grote stad. Theaters, musea, horecagelegenheden, sportscholen en winkels; het is er allemaal! Wanneer je de stad dan toch een keer wilt verlaten, ligt de N337 het dichtst bij. Andere N-wegen in de buurt zijn de N344 en de N348. Iets verder heb je de A1 en de A50. Zo ligt het centrum van Apeldoorn en Zutphen op 18 kilometer en minder dan een half uur (buiten de spits) rijden. Natuurlijk kun je ook de trein pakken. Om in het weekend de natuur op te zoeken, hoef je niet ver te gaan. Nationaal Park Sallandse Heuvelrug is namelijk maar een half uurtje rijden.
Indeling
Begane grond appartementencomplex:
De entree naar het complex is voorzien van een paneel met deurbellen en een camera, zodat je ziet wie er bij je aanbelt. Eenmaal binnen in de hal aangekomen, heeft elk huisnummer aan de rechterkant zijn eigen postvak. Ertegenover zie je de trappenhal en er is ook een lift.
3e verdieping:
Pak je de trap of de lift naar boven, dan stap je naar buiten de galerij op om bij je voordeur te komen. Behalve de voordeur, grenzen er drie ramen aan deze galerij en daardoor heb je veel daglicht in de keuken en de slaapkamer. Stap je naar binnen, dan heb je in de ruime hal rechts van je eerst de meterkast met de cv-installatie en een compacte kastruimte. Vervolgens zie je zes deuren. Van links naar rechts betreft het de deur naar de keuken, de toiletruimte, een kast, de eerste slaapkamer, de woonkamer en dan de tweede en laatste slaapkamer. De keuken is compact en biedt ruimte aan boven- en onderkasten. Er is een gaskookplaat met vier pitten met daarboven een afzuigkap, een vaatwasser en een wasbak met een kraan. In de hoek tegenover het aanrecht is ruimte voor de koelkast. Het fijne van deze keuken is dat de kleur van de keukenkasten licht is gehouden. Daardoor voelt het er ruimtelijk aan. De toiletruimte is netjes en heeft een fonteintje. De slaapkamer, die aan de galerij aan de achterzijde van de woning grenst, is bijna 14 m2 en heeft een vaste kastenwand. In de woonkamer zie je de gemetselde schouw nog die inmiddels buiten functie is, maar hij straalt wel nog een bepaalde gezelligheid uit. Het is de ideale plek om persoonlijke items (foto’s, kunst of objecten met een bijzondere herinnering) goed tot zijn recht te laten komen. Er is verder ruimte voor een zit- en eethoek en ook hier zorgen de ramen er weer voor dat je een aangename hoeveelheid daglicht binnen hebt. Naast de ramen vind je een deur die naar het balkon gaat. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning heeft een vaste kast en een deur naar het balkon. Met een oppervlakte van 12 m2 heb je hier voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed. Vanuit deze slaapkamer is de badkamer te bereiken. De betegelde badkamer is ingericht met een douche, wastafel en handdoekradiator. Tevens zit hier de wasmachineaansluiting. Alle vloeren in dit appartement hebben een donkere houtlook uitstraling en in de slaapkamer aan de voorzijde heb je een vloerbedekking.
Buiten:
Op het plein voor de Albert Heijn en in de zijstraat zijn openbare parkeervoorzieningen. Het balkon is lang en smal. Met een compacte stoel en een kleine tafel kun je hier zitten en over het kruispunt uitkijken.
Berging:
Je hebt de beschikking over een inpandige berging wanneer je in de centrale hal de kelder ingaat. Met 8 m2 kun je hier aardig wat spullen kwijt die je niet frequent gebruikt zoals seizoenartikelen, of je kunt er bijvoorbeeld je fiets stallen.
Bijzonderheden:
Woonoppervlakte: 68,50 m²
Externe bergruimte: 8,10 m²
Inhoud: 226,29 m³
Bouwjaar: 1964
Appartement met twee slaapkamers op de bovenste woonlaag (3e verdieping)
Appartementencomplex met lift
Veel daglicht door de vele ramen
Alle dagelijkse voorzieningen zeer dichtbij
Het centrum van Deventer op fietsafstand
Openbaar vervoer en snelwegen nabij
Energielabel: E
Aanvaarding: per direct.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
5.650
5.875
50.854
51.927
1 per huishouden
€ 382.158,-
Wij staan je graag bij gedurende het hele aankoopproces van je nieuwe huis en geven je de extra persoonlijke aandacht die jij verdient!
1
Wil je dit huis graag fysiek bekijken? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.
2
Tijdens de bezichtiging kun je al jouw vragen over het huis stellen aan de makelaar, zodat je daarna een weloverwogen keuze kunt maken.
3
Zie jij jezelf hier al wonen? Breng dan een bod uit op het huis.
4
Word je bod geaccepteerd, dan ga je - nadat de bedenktijd verstreken is - de hypotheek regelen.
5
Zodra de hypotheek akkoord is word je op de hoogte gebracht van het goede nieuws en ben je klaar om naar de notaris te gaan.
6
Bij de notaris onderteken je alle belangrijke documenten en daarna vindt de sleuteloverdracht plaats. Het verhuizen kan beginnen!
U kunt onze brochure van dit object ook download en zo alles eens rustig op uw gemak doorlezen en bekijken. Vul hieronder uw e-mailadres in en klik op de button zodat het downloaden kan starten.
Woonhuis
Beschikbaar
7425 HD Deventer
Vraagprijs: € 289.000,- Kosten koper
Woonhuis
Beschikbaar
7417 AB Deventer
Vraagprijs: € 375.000,- Kosten koper