Op bedrijventerrein Kloosterlanden staat het schitterende en onlangs opgeleverde Bedrijfsverzamelgebouw “De Kade”
Door de zeer aansprekende en bijzondere architectuur, samen met de prima ligging van dit gebouw, verzekerd u zich van een fantastische werkplek en locatie van uw bedrijf.
De aangeboden bedrijfsunit heeft een oppervlakte van ca. 170 m² (BVO en verdeeld over twee bouwlagen) en drie eigen parkeerplaatsen. De elektrisch bedienbare overheaddeur heeft een vrije hoogte van 3.40 meter en is 3.50 meter breed.
LIGGING
Het bedrijfsverzamelgebouw is gerealiseerd tussen twee gerenommeerde autobedrijven, op korte afstand van Woonboulevard De Snipperling. Bedrijventerrein ‘Kloosterlanden’ is gunstig gelegen nabij de op- en afrit van de A1.
OPPERVLAKTE
Begane grond ca. 85 m² BVO welke wordt afgebouwd als bedrijfsruimte.
Eerste verdieping ca. 85 m² BVO welke geheel wordt afgebouwd als kantoorruimte.
VOORZIENINGEN
Voorzien van een monoliet afwerkte betonvloer voorzien van vloerverwarming, meterkast met elektra en water ingevoerd, elektrisch bedienbare overheaddeur, toegangsdeur, afvoer voor toilet, en een vaste trap naar de (kantoor)verdieping (kanaalplaatvloer) die eveneens is voorzien van vloerverwarming. De vloerverwarming is nog niet aangesloten op een verwarmingstoestel. De unit is op dit moment nog casco.
PARKEREN
De unit heeft 3 niet-overdekte parkeerplaatsen (met mantelbuis voor een eventuele aansluiting van een elektrische laadpaal)
BESTEMMING
Bestemd voor bedrijven tot en met milieu categorie 3.1, dienstverlening, sport en zelfs volumineuze detailhandel.
HUURPRIJS
€ 1.200,– per maand, te vermeerderen met BTW.
VVE (huurders deel)
€ 45,– per maand, te vermeerderen met BTW.
HUURBETALING
Per maand vooruit.
HUURTERMIJN
5 + 5 jaar (een kortere termijn is eventueel bespreekbaar).
INGANGSDATUM
In onderling overleg.
ZEKERHEIDSSTELLING
Bankgarantie c.q. waarborgsom ter grootte van 3 maanden huur en BTW.
INDEXERING
Jaarlijks conform het prijsindexcijfer gepubliceerd door het CBS (CPI).
HUUROVEREENKOMST
De te sluiten huurovereenkomst zal worden opgemaakt conform het model welke door de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ).
BTW BELASTE HUUR
Een met BTW belaste huurprijs is voor verhuurder het uitgangspunt. Voldoet huurder niet aan de voor belaste verhuur gestelde criteria, dan behoudt verhuurder zich het recht voor om het alsdan ontstane financiële nadeel voor verhuurder volledig te compenseren.
DISCLAIMER
Alhoewel deze informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld kan Thoma Post Bedrijfsmakelaars geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden dan wel voor verwachtingen gebaseerd op deze informatie, welke als vrijblijvende informatie dient te worden beschouwd. Overigens wordt onze aansprakelijkheid in alle gevallen beperkt tot het bedrag dat, in het desbetreffende geval wordt uitgekeerd krachtens de door ons afgesloten beroepsaansprakelijkheidsverzekering. Tenzij schriftelijk anders is overeengekomen, zijn op al onze werkzaamheden de Algemene Voorwaarden van de NVM van toepassing.